Hızlı Kilo Verme Diyeti

Kilo sorunu yaşayan herkes en hızlı kilo nasıl verileceği konusunda araştırmalar yapar. Birkaç alternatif bulsanız da sizin için sağlığınız önemlidir. Sağlığınızı olumsuz yönde tetikleyecek gıdalardan ve diyetlerden uzak durmalısınız. Hem daha zayıf hem daha sağlıklı olmayı kısa süre içinde elde etmek istiyorsanız eksiksiz şekilde diyet listesine uymalısınız. Her diyetin olmazsa olması sudur. Günde en az 2 buçuk litre su tüketmenizle beraber yağlarınız daha çabuk yanacak, güzel ve sıkı bir vücuda sahip olacaksınız.

1 Haftada En Az 5 Kilo

Bu diyette önemli noktalar şunlardır, bir hafta devam edildikten sonra birkaç gün ara verilmesi önerilir. Vücudun 1 haftalık girdiği sıkı diyete alışma süreci bir iki gün sürer. Sonrasında bir haftalık daha diyeti uygulayabilirsiniz.

Sabah kahvaltısında 1 bardak sıcak suyun içerisine 1 çay kaşığı bal ilave edip içilmeli. 10 dakika sonra iki dikim kepekli ekmek ile sandviç yenilecek ve isteğe bağlı olarak portakal suyu tüketilebilir. Öğlen e kadar ara öğün 1 meyve tüketilmelidir. Öğlen ise bol yeşillikli ve peynirli salata yanında 4 adet köfte tüketilirken asla ekmek yenilmemeli. İkindi vakti ara öğününde yağsız kaşarlı tost ile akşam ise bol yeşillik salata yanında balık veya tavuk tüketilmelidir. Uyumadan evvel ise 2 kayısı ve 10 badem yenmesi metabolizmayı hızlandırır.

1 Haftada Tam 10 Kilo

Doktor onaylı bu diyette dikkat edilmesi gereken bol su tüketilmesi gerektiğidir. 7 gün boyunca her sabah kahvaltını aynı olmalıdır. 1 dilim kepekli ekmek, iki parmak kalınlığında yağsız beyaz peynir, şekersiz çay veya bir fincan greyfurt suyu. Her akşam bol sirkeli salata tüketilecektir.

Pazartesi öğlen iki kaynamış yumurta, domates, salatalık ve yeşillik, akşam 150 gr tavuk. Salı öğle yemeğinde 1 simit ile bir fincan greyfurt suyu, akşam balık. Çarşamba öğlen 200 gr yoğurt, salatalık ve 1 kepekli emek, akşam 100 gr dana biftek. Diğer günlerde pazartesiden itibaren günler kendini tekrarlamalı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir